Ο Φοιτητικός Σύλλογος σας καλεί στην Ανοιχτή εκδήλωση – συζήτηση με τίτλο «Ποιά εργασία & ποιά χαρά; Τί ισχύει στον χώρο της μουσικής;»

09 / 04 / 2024

Ο Φοιτητικός Σύλλογος του Τμήματος Μουσικών Σπουδών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης σας καλεί στην Ανοιχτή εκδήλωση – συζήτηση με τίτλο «Ποιά εργασία & ποιά χαρά; Τί ισχύει στον χώρο της μουσικής;».

Συμμετέχουν οι:

Θανάσης Μπιλιλής, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό ΤΜΣ ΑΠΘ

Θανάσης Ρεπάνης, Καθηγητής Ωδείου

Δημοσθένης Σπανουδάκης, Απόφοιτος και Μεταδιδακτορικός Ερευνητής ΤΜΣ ΑΠΘ

Αλεξάνδρα Καραμούτσιου, Μεταδιδακτορική Ερευνήτρια ΤΜΣ ΑΠΘ

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 12 Απρίλη 2024 στις 13:00-15:00, στο φουαγιέ του Τμήματος Μουσικών Σπουδών του ΑΠΘ (Τμήμα Μουσικών Σπουδών, Πανεπιστημιούπολη Θέρμης, 4ο χιλ. οδού Χαριλάου – Θέρμης, 57001, Θεσσαλονίκη).

Πρόσβαση στον χώρο με τη γραμμή 66 Χαριλάου – Θέρμη, στάση Λήδα Μαρία.

«Ποιά εργασία & ποιά χαρά; Τί ισχύει στον χώρο της μουσικής;»

Κατεβάστε το PDF

Λυπούμαστε, δεν ήταν δυνατή η εμφάνιση του εγγράφου PDF. Μπορείτε να δείτε το PDF εδώ: https://www.mus.auth.gr/website/wp-content/uploads/2024/04/αφισα.pdf