Πρόγραμμα κατατακτηρίων εξετάσεων ακαδημαϊκού έτους 2021-22

24 / 11 / 2021

Ανακοινώνεται ότι οι κατατακτήριες εξετάσεις πτυχιούχων ΑΕΙ και ΤΕΙ για το ακαδημαϊκό έτος 2021-22 θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021 στην αίθουσα 8 του κτιρίου του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ στην Πανεπιστημιούπολη στη Θέρμη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑΣ/ΜΟΥΣΙΚΟΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ:

Αρμονία και Περιγραφή Εναρμόνισης: 9-12μμ.

ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑΣ/ΜΟΥΣΙΚΟΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ:

Test Ακουστικής αναγνώρισης: 12:30μμ.

Η είσοδος στις εξετάσεις επιτρέπεται με επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και επιπροσθέτως με την επίδειξη αρνητικού ελέγχου για COVID-19 με rapid test έως και σαράντα οκτώ (48) ώρες πριν από την εξέταση ή άλλου τύπου διαγνωστικού ελέγχου ( PCR test) έως και εβδομήντα δύο (72) ώρες πριν την εξέταση, ή με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης.

Σας γνωστοποιούμε ότι στον χώρο του Τμήματος Μουσικών Σπουδών δεν λειτουργεί το κυλικείο την τρέχουσα περίοδο, λειτουργεί όμως το κυλικείο της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού που βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη της Θέρμης.