Εκδήλωση ενδιαφέροντος για συμμετοχή στη Συμφωνική Ορχήστρα του Α.Π.Θ. (έως 15/02/2022)

01 / 02 / 2022

Η Συμφωνική Ορχήστρα του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, έπειτα από δύο χρόνια αναγκαστικής «σιωπής», λόγω πανδημίας, επιστρέφει δυναμικά, υπό την εποπτεία του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ και με νέο Καλλιτεχνικό Διευθυντή
και Διευθυντή Ορχήστρας, τον Βλαδίμηρο Συμεωνίδη, Επίκουρο Καθηγητή Διεύθυνσης Μουσικών Συνόλων του Τμήματος Μουσικών Σπουδών ΑΠΘ.
Όσες/οι, παίζετε όργανο συμφωνικής ορχήστρας και ενδιαφέρεστε να συμμετέχετε σε αυτό το νέο ταξίδι της ορχήστρας μας, δηλώστε τώρα το ενδιαφέρον σας, συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα συμμετοχής, με καταληκτική ημερομηνία υποβολής:15 Φεβρουαρίου 2022.
Οι πρόβες της Συμφωνικής Ορχήστρας ΑΠΘ θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2022, στις 19.00, στην Αίθουσα Τελετών ΑΠΘ (Κτίριο Διοίκησης ΑΠΘ)

Facebook: “Ορχήστρα Αριστοτελείου Πανεπιστημίου – Aristotle University Orchestra”

Φόρμα Συμμετοχής στη Συμφωνική Ορχήστρα ΑΠΘ
Ονοματεπώνυμο:
Τμήμα:(αφορά και απόφοιτους του Α.Π.Θ.)
Αριθμός ειδικού μητρώου:
Όργανο:
Επίπεδο Σπουδών: (Κατωτέρα, Μέση, Ανωτέρα, Πτυχίο, Δίπλωμα)
Τηλέφωνο:
Messenger: