Δηλώσεις εργασιών για το μάθημα “Εισαγωγή στη Μουσικολογία”

21 / 10 / 2020

Οι δηλώσεις εργασιών για το μάθημα “Εισαγωγή στη Μουσικολογία” θα ανοίξουν την Πέμπτη 22/10 στις 9 π.μ., και θα είναι ενεργές μέχρι την Παρασκευή 30/10 στις 9 π.μ. ή μέχρι να δηλωθούν όλα τα διαθέσιμα θέματα.

Υπενθυμίζεται ότι η δήλωση εργασιών γίνεται μόνο ηλεκτρονικά, μέσω της ειδικής εφαρμογής “Επιλογή / Δήλωση Θέματος Εργασίας” στο elearning του μαθήματος. Εφόσον τηρείται σειρά προτεραιότητας, εαν κάποιο θέμα εμφανίζεται ως μη διαθέσιμο προς επιλογή, σημαίνει ότι έχει ήδη δηλωθεί από άλλο άτομο.  Πριν δηλώσετε θέμα, είναι απαραίτητο να διαβάσετε το αρχείο “Θέματα Εργασιών & Ύλη Εξετάσεων” στην ενότητα “Εργασίες”.

Οι εργασίες αφορούν μόνο πρωτοετείς φοιτήτριες / φοιτητές πουεπιθυμούν να βαθμολογηθούν μέσω εργασίας αντί για γραπτή εξέταση στο τέλος του εξαμήνου.
Σε περίπτωση που κατα λάθος δηλωθεί θέμα από φοιτητή-τρια μεγαλύτερου εξαμήνου, η δήλωση δεν θα ληφθεί υπόψη.